«

»

Dnešní Eurojackpot z vás nejbohatšího člověka na světě neudělá, ale může pohádkově stačit

Foto: pexels

Po minulém slosování Eurojackpot překročil miliardovou hranici. Dnes 9. dubna se hraje o 1 286 000 000 Kč. Aby vám tato krásná, ale plachá sumička peněz putovala na účet, je třeba ji zkrotit šťastným výběrem čísel. Uhodněte 5 čísel z 50 a 2 čísla z 10 (5 + 2 čísla) a můžete si výskat. Samozřejmě ani dnešní přes miliardu přehoupnutý Eurojackpot z vás nejbohatšího člověka planety neudělá. Může však být pohádkově dostačující! Časopis Forbes zveřejnil nový žebříček nejbohatších lidí světa.

Výhra v loterii jako odpich za úspěchem

Nemusíte se ocitnout na seznamu nejbohatších lidí světa, přesto můžete být díky výherním výsledkům Eurojackpotu za vodou. Dostatečně lichotit vám může také umístění na našem seznamu Eurojackpot milionáři 2021. Výhra v loterii Eurojackpot, ať už hlavní výhra, nebo nižší pořadí, vás může odpoutat od všednosti a průměrnosti. Co vy víte, třeba dnes vyhrajete v Eurojackpotu a za pár let, díky své šikovnosti, budete mezi nejbohatšími Čechy. Mezi nejbohatšími Čechy vede na 110. místě nedávno zesnulý Petr Kellner. Žebříček byl sestavený ještě v době před jeho tragickou smrtí. Majetek Petra Kellnera má hodnotu 382 miliard korun. Hned za ním se umístil Karel Komárek s majetkem v hodnotě 121 miliard korun, Třetí místo patří Radovanu Vítkovi, který vlastní majetek v hodnotě 105 miliard korun.

První místo už počtvrté obhájil Jeff Bezos

To ale není nic v porovnání s tím, kolik mají nejbohatší lidé světa. Vůbec nejbohatším člověkem na planetě je letos už počtvrté Američan Jeff Bezos, zakladatel a šéf Amazonu. Hodnota jeho majetku je odhadována na 177 miliard amerických dolarů. Druhým nejbohatším člověkem na světě je Američan Elon Musk, jehož majetek je vyčíslen na 151 miliard amerických dolarů. Zajímavé je, že oba tito boháči mají zálibu ve vesmíru a oba se do něj chystají. Oba vyvíjejí vlastní stroje, které je tam spolu s týmem odborníků zavezou. Zatímco Jeff Bezos má společnost Blue Origin, která vyvíjí vesmírné rakety pro komerční lety, Elon Musk má svou SpaceX. Až trefíte šťastná čísla Eurojackpotu, třeba i váš koníček bude nadpozemský!

Další boháči na seznamu

Třetím nejbohatším člověkem na světě je Bernard Arnault, dále Bill Gates, Mark Zuckerberg, Warren Buffett a další. Aby byl náš článek genderově vyvážený, je potřeba zmínit i nejbohatší ženy na světě. Mezi nimi je například zakladatelka firmy L´Oréal – Françoise Bettencourt Meyers, která se umístila na 12. místě žebříčku nejbohatších lidí světa. Dále je to třeba Alice Walton, dcera zakladatele Walmartu, nebo třeba bývalá manželka Jeffa Bezose – MacKenzie Scott, které Bezos při rozvodu přenechal 25 % svého podílu v Amazonu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru