«

»

Dnešní Sportka sveze jednoho sázkaře v Mini Cooperu

Foto: Sazka

Příznivci loterijních her od Sazky se rozhodně nenudí. Zatímco v pátek 25. června mohli hrát v Eurojackpotu o více než jednu miliardu korun a  pátek předtím se v té samé loterii hrálo o luxusní obytný vůz za 2,5 milionu korun, dnes 2. 7. na slosování láká pro změnu Sportka. Kromě jackpotu 101 600 000 Kč je ve hře také Mini Cooper v hodnotě 700 tisíc korun. Pro to, abyste se zrovna v tomhle voze projeli, potřebujete kromě řidičáku a plné nádrže také vsazený plný tiket Sportky.

Více než padesátimilionová výhra  

Středeční losování Sportky (30. června) bylo šťastné pro sázkaře, kterému čísla 14, 30, 37, 42, 45 a 49 přinesla výhru prvního pořadí, ve kterém bylo 53 629 743 Kč. Výherci gratulujeme! I přes trefu do černého je ve Sportce nadále o co hrát. Superjackpot Sportky nabízí přes 101 milionů korun! Kromě hlavní výhry je dnes ve hře také věcná cena v podobě Mini Cooperu v hodnotě 700 tisíc korun. Díky plnému tiketu se jeden sázkař v tomto vozítku sveze rovnou do své garáže…, nebo raději přivítá peněžní ekvivalent výhry na svém bankovním účtu? To ať si výherce rozhodne sám. Ostatně u řady sázkařů může budit vášně úplně jiný typ automobilu. Třeba raritní Tatra 700, která se nedávno nabízela za 6 milionů a 150 tisíc korun.

Tatra 700 za více než 6 milionů

Pokud jste spíše pro auta starší a raritní, hodila by se vám spíše milionová výhra. Za ni byste si pak mohli koupit například renovovanou Tatru 700, ve které kdysi jezdíval Petr Pithart. Poprvé byla Tatra 700 představena v roce 1996 v pražském hotelu Hilton. Vůz byl tím nejlepším, co mohla kopřivnická automobilka nabídnout. Bohužel však byla výroba ztrátová, a proto vozů tohoto typu vzniklo jen několik desítek kusů. Tatru 700, která je nyní na prodej za více než 6 milionů korun, používali nějakou dobu poslanci, poté byla věnována armádě a od ní se dostala k jednomu hasičskému sboru. Odsud Tatru 700 nynější majitel v roce 2014 odkoupil a poctivě ji zrenovoval. Teď ji nabízí k prodeji za více než 6 milionů korun. Podle něj cena není přemrštěná a má pravdu… na rozdíl od spousty jiných věcí je tady dobře, že se na voze podepsal zub času. O tyto vzácné kousky se mohou sběratelé přetrhnout.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru