«

»

Do banky přinesla své čtyři tuny vážící úspory

Foto: pexels

Že i v drobných lze našetřit milióny, o tom svědčí případ nejmenované Číňanky, která v provincii Če-ťiang do banky přinesla své úspory v drobných mincích, které dohromady vážily čtyři tuny a měly hodnotu v přepočtu přes dva milióny korun. A co vy? Už jste si vaše úspory v keramickém prasátku přepočítali? Tento případ svědčí o tom, že nejen výherní výsledky Sportky umí vyrobit milionáře.

Trvalo několik dní, než mince spočítali…

Mnoha pracovníkům banky v provincii Če-ťiang dotyčná Číňanka zajistila přesčasy. Spočítat čtyři tuny vážící mince jim zabralo několik dnů a to i přesto, že v bankách mají na počítání peněz stroje. Peníze se musely napřed roztřídit i vyčistit. Po vyčerpávajících počtech mohla banka ženě na její konto poslat asi v přepočtu 2,2 miliónu korun. Žena tak může spát o něco klidněji, když už pod polštářem nemusí schraňovat milióny v tvrdých mincích. Mnohem méně nápadnější a o něco méně namáhavější by bylo uschovat výherní tiket Sportky, no ne?

Kde asi mince schovávala?

Čtyři tuny mincí, to je pořádná hromada. Kde je žena schovávala? Zřejmě na ně měla místo, jinak by do banky určitě přispěchala o něco dříve. Třeba je měla v každé volné nádobě, kterou doma našla. Ani se nemusela bát zlodějů, protože cinkotem drobných své okolí nejspíš dobře mátla. Člověk by hádal, že je žena chudá, protože jí neustále po kapsách cinkají poslední drobné. A ona má přitom doma v mincích milióny!

Na své miliónové úspory může být právem pyšná. Je totiž rozdíl milióny našetřit, nebo je vyhrát ve Sportce.

Pořád vám výherní výsledky Sportky nevychází? No tak si z Číňanky vezměte příklad a začněte šetřit. Třeba i vy za pár let budete u jedné z našich bank tahat pytle s mincemi z kufru svého auta.

Ohodnoťte post

1 komentář

  1. SKRBLÍK

    To je pravda. Namísto sázení v Sazce peníze uschovat a máme za život našetřen balík peněz. Díky za radu. Už Sazce nedám ani halíř.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru