«

»

Do kolika vsadit na Silvestra Sportku, Šťastných 10 nebo Eurojackpot? Sedmičky vám přejí vydařený nový rok!

Foto: depositphotos

Nový rok lze oslavit všelijak, třeba mega výhrou ve Sportce, v Eurojackpotu nebo ve Šťastných 10. V těchto loteriích si můžete vsadit rovnou na Silvestra, tedy v pátek 31. prosince, kdy se Sportka i Eurojackpot losuje. Jenže do kolika vsadit, abyste poslední sázku v roce 2021 neprošvihli?

Na Silvestra došlo k úpravě doby, do kdy je možné si vsadit

Někdo pro sázku potřebuje magický okamžik. Může jím být silvestr, který vyšel na pátek a vy tak máte možnost naposledy si vsadit. Ale hlídejte si hodiny.

Eurojackpot

Zatímco v Eurojackpotu není žádná změna a příjem sázek končí v 19:00 jako vždy, u Sportky a Šťastných 10 je to poslední den v roce jinak.

Sportka

O silvestrovské výherní výsledky Sportky se můžete na silvestra pokusit maximálně do 15:00 oproti běžným 19:00.

Šťastných 10

V loterii Šťastných 10 se mění jen večerní slosování, které se běžně uzavírá ve 20:00, ale na Silvestra příjem sázek skončí už v 16:00.

Výherní výsledky budou u zmíněných loterií zveřejněny přibližně dvě hodiny od konce příjmu sázek.

Sedmičky vám přejí vydařený nový rok!

Sedmičky vám přejí vydařený nový rok! V roce 2021 si k vám výherní výsledky Sportky či jiné loterie nenašly cestu? Nevadí! V životě jsou důležitější věci, než je výhra v loterii. Superjackpot můžete už příští rok trefit tak, že se potkáte novou lásku, urovnáte vztahy v rodině nebo si splníte některý z vašich snů.

K mega výhře lze přirovnat i čas strávený s těmi nejbližšími, pracovní úspěch nebo přivítání nového člena do rodiny.

Výherní čísla se místo na tiketu Sportky mohou promítnout ve zdraví vašem i ve zdraví celé vaší rodiny.

Anebo to vyjde a vy si výhru v loterii můžete přičíst ke všemu, co vám do nového roku  za Sedmičky přejeme… tedy zdraví, lásku, pohodu i úspěch!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru