«

»

Do obchodu si pro výhru v loterii chodí jako pro rohlíky

Foto: pixabay

Obrovské štěstí na výhry ve stíracích losech má muž ze Severní Karolíny, kterému se během čtyř let podařilo vyhrát až tři jackpoty v loterijních losech ze stejného obchodu. Naposledy, to je minulý podzim, si ve stíracím losu seškrábal výhru 100 000 dolarů (to je přes 2,3 milionu korun). O podobnou částku se můžete snažit také ve Šťastných 10!

Někomu se výhra v loterii nepoštěstí za celý život, někdo v průběhu čtyř let trefí hned tři jackpoty!

Výherní výsledky Šťastných 10 se na vás nemusí usmát celé dlouhé roky, co se o ně snažíte. Přitom někomu padají jako švestky ze stromu. Že to není fér? Je to o náhodě. Smát se může i Terry Splawn ze Severní Karolíny, který ve stejném obchodě vyhrál na stíracích losech už třetí jackpot, a to v průběhu čtyř let.

Posledním jeho úlovkem je výhra 100 tisíc dolarů z podzimu minulého roku. Pocity euforie z výhry mu přitom nebyly cizí. Vždyť podobné štěstí zažíval už potřetí během krátké doby. A kolikrát jste ve Šťastných 10 vyhráli vy?

Štěstí na velké výhry

Zatímco u většiny našich loterijních losů mohou být sázkaři rádi, když se jim vsazená částka vrátí zpět, v zahraničí o velké výhry právě ve stíracích losech není nouze. Terry Splawn je toho důkazem. 1 milion dolarů (přes 23 milionů korun) vyhrál v losech už v březnu 2019 a další 1 milion dolarů se mu na bankovní účet přelilo v dubnu 2017. Tomu my říkáme vydělat si bez mrknutí oka!

I přesto, že Terry Splawn musel výhru pokaždé danit, na pohádkový život jemu a jeho rodině zbylo více než dost. Tento bizarní, přesto skutečný příběh nelze ukončit jinak než… a jestli nezemřel, tak sází a vyhrává dodnes!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru