«

»

Doplňková hra jí znásobila milionovou výhru

Foto: powerball.com

Dva miliony dolarů jsou lepší než jeden

Učitelka Lisa Hays (49) pocházející z Monmouthu v Illinois, USA, se před pár týdny, díky loterii Powerball, stala majitelkou částky činící 2 miliony dolarů (v přepočtu cca 45,3 milionů korun). Ačkoliv žije Monmouthu, vítězný los si koupila ve městě Burlington, kde byla právě nakupovat.

Lisa si vsadila 2 sloupce Powerballu společně s doplňkovou hrou Power Play, která následně její výhru vynásobila. Při kontrole čísel z prvního řádku s čísly výherními, kterými tehdy byly –  1, 2, 3, 7, 39 a Powerball číslo 25, výherkyně zjistila, že vyhrála 12 dolarů (v přepočtu 270 korun). Poté kontrolovala druhý řádek a byla v šoku. Všechna čísla až na Powerball číslo se shodovala, což jí přineslo výhru 1 milionů dolarů. Doplňkovka se postarala o vynásobení, a tak se Lisa stala majitelkou dvou milionů dolarů.

O své výhře řekla své matce a kolegům z práce. Za nově nabyté peníze si hodlá pořídit nový automobil a koupit si dům. Výherkyně se nechala slyšet, že pokud nebude peníze zbytečně utrácet, měly by jí vystačit po zbytek života a po budoucím odchodu do důchodu prý začne nový život.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru