«

»

Doplňková hra jim už tak vysokou výhru vynásobila dvěma

Foto: pixabay

Vyhrané peníze si manželé šetří na důchod

James Miller se svou ženou Tammi pocházející z Metairie v Louisianě před časem získali v loterii Powerball obří částku činící 2 000 000 dolarů (v přepočtu cca 45,1 milionu korun). Správně totiž tipnuli 5 z 6 tažených čísel, což jim vyneslo výhru činící 1 milion dolarů (v přepočtu přes 22,5 milionu korun). Jelikož ale při vyplňování sázenky zaškrtli ještě jednu z doplňkových her, tak jim následně byla výhra vynásobena dvěma.

Tammi před zkontrolováním jejich tiketu byla informována už z facebookového článku o velké výhře v jejich blízkosti. Nemyslela si ale, že by právě jejich tiket byl ten výherní. Pro jistotu ho ale zkontrolovala a byla v šoku. Dala ho proto Jamesovi na překontrolování, a ten jí shodovaná čísla potvrdil.

Manželé byli z výhry velice nadšení a ihned věděli, co s tolika penězi udělají. Nehodlají je bezmyšlenkovitě rozházet a utrácet za zbytečnosti. Miliony si chtějí uložit na bankovní účet, a to až do doby, než půjdou do důchodu.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru