«

»

Doplňkové hry od Sazky – přehled nejznámějších

Foto: 777cz.eu

Sazka: doplňkové hry Šance, Extra 6, Šance milion a Královská hra

Společnost Sazka provozuje několik loterijních her (Sportka, Eurojackpot, Šťastných 10..) a spolu s nimi i jejich doplňkové hry, které vám mohou přinést výhru, i když třeba neuhádnete žádné vámi vsazené číslo.

Sportka – Šance

Šanci si společně s alespoň jedním sloupcem Sportky můžete vsadit za 20 Kč. Netipujete žádná čísla, jelikož jde o šestimístný kód sázenky, který je pevně daný, a losuje se v šesti jednotlivých osudích s míčky od 0 do 9. Šance má 6 výherních pořadí, kdy se výherní částka zvedá podle toho, kolik uhádnete po sobě jdoucích čísel zprava do leva. Nejnižší možná výhra je 50 Kč a ta nejvyšší činí i několik milionů korun.

» » » Sportka návod a aktuální výsledky ZDE

Eurojackpot – Extra 6

Doplňkovou hru Extra 6 provozuje u jinak mezinárodního Eurojackpotu pouze Sazka, a tak si ji za dalších 40 Kč mohou vsadit pouze Češi. Stejně jako u Šance jde o šestimístný kód sázenky, a tak ani tady žádná čísla netipujete. Extra 6 se losuje v sídle Sazky v osudí s 10 míčky očíslovanými od 0 do 9. Výše výhry je opět určena podle toho, kolik uhádnete po sobě jdoucích čísel zprava do leva. Při uhádnutí alespoň jednoho čísla vyhráváte 120 Kč, při všech šesti čísel 2 miliony korun.

» » » Eurojackpot návod a aktuální výsledky ZDE

Šťastných 10 – Šance milion

Šance milion u loterijní hry Šťastných 10 je další doplňková hra, v které žádná čísla netipujete, jelikož jsou už předem dané v šestimístném kódu stejně jako u předešlých doplňkových her. Dokonce i losování probíhá úplně stejně. Za vsazení Šance milion, společně se Šťastných 10, zaplatíte 10 Kč navíc.

» » » Šťastných 10 návod a aktuální výsledky ZDE

Šťastných 10 – Královská hra

Při Královské hře jde o uhádnutí Královského čísla, které se vždy losuje jako první. Nejde tedy o tipování dalšího čísla. Za Královskou hru zaplatíte dvojnásobek toho, co byste vsadili bez ní. Výše možné výhry v Královské hře záleží pouze na vás. Jde totiž o to, kolik jste vsadili peněz a čísel a kolik čísel jste tipnuli správně. Poté se váš vklad násobí pevně daným koeficientem.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru