«

»

Dubnový Eurojackpot: Češi miliony, Slováci stamiliony

Foto: Google

Českým hráčům se dařilo jen díky doplňkovým hrám

Eurojackpot výsledky jsme během dubna mohli sledovat 4x, pokaždé tradičně v pátek. Co se týče českých hráčů, příliš si z miliardového koláče společného pro všech 18 zúčastněných zemí neukrojili. Nejvyšší dosaženou výhrou totiž bylo 5x 4. pořadí s výhrami 181 439 Kč (3x) a 152 871 Kč (2x).

Naopak na Slovensku se to milionově otřáslo hned 2x, pokaždé za trefené 2. místo. Vzhledem k hlavní a maximální možné 2,5miliardové předpokládané výhře naplněné až po okraj se další peníze vybrané od sázejících přelévaly právě do 2. pořadí. Šťastní sousedé si tak namísto jen pár milionů mohli i ve druhých pořadích vychutnávat ohromné výhry v přepočtu 199 155 060 a 139 966 350 Kč!

Vraťme se ale domů, kde se kromě základní hry Eurojackpotu naštěstí koná i doplňková hra Extra 6 a k tomu minimálně vždy 3. pátek v měsíci i tak zvaný Český pátek s prémií. V Extra 6 se jednomu hráči podařilo trefit všech 6 čísel, za něž mu byly připsány rovné 2 miliony korun. Další 9 Čechů pak uhodlo 5 čísel odzadu s výhrami po 200 tisíc korun.

Díky Českému pátku zase jeden z výherců, který vsadil přes internet, může odjet na motocyklu Harley Davidson v hodnotě 800 000 korun, případně si namísto motorky nechat připsat peníze na bankovní účet. Nakonec tedy dubnový Eurojackpot nedopadl pro naše hráče tak zle.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru