«

»

Dubnový Eurojackpot: Češi miliony, Slováci stamiliony

Foto: Google

Českým hráčům se dařilo jen díky doplňkovým hrám

Eurojackpot výsledky jsme během dubna mohli sledovat 4x, pokaždé tradičně v pátek. Co se týče českých hráčů, příliš si z miliardového koláče společného pro všech 18 zúčastněných zemí neukrojili. Nejvyšší dosaženou výhrou totiž bylo 5x 4. pořadí s výhrami 181 439 Kč (3x) a 152 871 Kč (2x).

Naopak na Slovensku se to milionově otřáslo hned 2x, pokaždé za trefené 2. místo. Vzhledem k hlavní a maximální možné 2,5miliardové předpokládané výhře naplněné až po okraj se další peníze vybrané od sázejících přelévaly právě do 2. pořadí. Šťastní sousedé si tak namísto jen pár milionů mohli i ve druhých pořadích vychutnávat ohromné výhry v přepočtu 199 155 060 a 139 966 350 Kč!

Vraťme se ale domů, kde se kromě základní hry Eurojackpotu naštěstí koná i doplňková hra Extra 6 a k tomu minimálně vždy 3. pátek v měsíci i tak zvaný Český pátek s prémií. V Extra 6 se jednomu hráči podařilo trefit všech 6 čísel, za něž mu byly připsány rovné 2 miliony korun. Další 9 Čechů pak uhodlo 5 čísel odzadu s výhrami po 200 tisíc korun.

Díky Českému pátku zase jeden z výherců, který vsadil přes internet, může odjet na motocyklu Harley Davidson v hodnotě 800 000 korun, případně si namísto motorky nechat připsat peníze na bankovní účet. Nakonec tedy dubnový Eurojackpot nedopadl pro naše hráče tak zle.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru