«

»

Dubnový Eurojackpot pro Čechy zas tak bohatý nebyl

Foto: pixabay

Eurojackpot byl pod palbou sázkařů i v dubnu. Každý z nich se snažil svými čísly sundat hlavní výhru, která se ještě v první polovině dubna pohybovala nad miliardovou hranicí. 9. dubna se to povedlo hráči z Dánska, zkasíroval přes 1,2 miliardy korun. V dubnu se Eurojackpot losoval celkem 5x. Z toho jednou Češi hráli o obytný vůz v hodnotě 2,5 milionu korun.

V první půlce dubna padl Eurojackpot

V dubnu bylo sázkařům Eurojackpotu jasné, že ani tentokrát se Eurojackpot ke svému 2,5miliardovému stropu nevyšplhá. Zatímco 2. dubna patřila nejvyšší výhra přes 56 milionů korun Německu a Čechům se dařilo především ve hře Extra 6, ze které si jeden hráč odnesl 200 tisíc korun, 9. dubna se prognózy potvrdily. Dán sestřeil Eurojackpot ve výši 1 275 268 907 Kč. Pomohla mu s tím čísla 11, 18, 23, 29, 32, 3 a 7. Ve stejný den dva Češi brali 2. pořadí hry Extra 6 – 200 tisíc korun a tři hráči se postavili na stupínek 4. výherního pořadí a odnesli si každý výhru přes 50 tisíc korun.

V druhé půlce dubna se hrálo o luxusní obytňák

Kdyby se v druhé půlce dubna, konkrétně 23. 4., nehrálo o obytný vůz v ceně 2,5 milionu korun, nemohli bychom zde milionovou výhru v souvislosti s Čechy ani zmínit. Výherní výsledky Eurojackpotu jim jaksi nevycházely, a tak byl nejvyšší výhrou v druhé polovině dubna pro české hráče opravdu již jednou zmíněný obytný vůz.

Celkově nejvyšší výhrou bylo 16. dubna 16 milionů korun, kterou si z druhého výherního pořadí odnesli hráči ze Slovinska, Norska a Dánska.

23. 4. bodovali čeští hráči ve 4. pořadí, kdy si ze hry 4 z nich odnesli přes 112 tisíc. Kromě toho jeden sázkař skóroval i ve hře Extra 6, ze které si odnesl 200 tisíc korun.

A slavné nebyly ani čarodějnice. Dva Češi si 30. dubna ze hry Extra 6 odnesli výhru druhého pořadí – 200 tisíc korun a jeden hráč výhru 4. pořadí hlavní hry ve výši přes 96 tisíc korun.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru