«

»

Důchodce se rozzuřil poté, co mu loterijní společnost zablokovala účet

Foto: depositphotos

Kolik prosázíte ve Sportce nebo v Eurojackpotu? Že dost? Pokud tím myslíte plný tiket Eurojackpotu týdně nebo 3x týdně vsazenou Sportku, v porovnání s nejmenovaným důchodcem z městečka Hull je to jako nic. Pětasedmdesátiletý důchodce, který si nepřál být jmenován, týdně prosází 400 liber (to je něco přes 12 tisíc korun). Nemá s tím problém a klidně by takhle sázel dál, kdyby mu jeho sázkařský účet nezablokovala loterijní společnost. Senior jí poslal rozhořčený email.

Zuří, protože musí do trafiky

K oblíbeným koníčkům pětasedmdesátiletého důchodce z anglického městečka Hull patří i pravidelné sázení. Aby nemusel v peněžence uchovávat vsazené tikety, rozhodl se, že si založí online účet. Ten mu teď loterijní společnost zablokovala, protože ho shledala jako rizikový. Aby také ne, vždyť muž takhle prosázel 400 liber za týden, to je 1600 liber za měsíc (to je v přepočtu přes 48 tisíc korun). A to je teda částka! Nejmenovaný důchodce však s ní neměl problém a zuří. Na jednu stranu chápe, že má loterijní společnost svá pravidla, na stranu druhou to pro něj znamená značné nepohodlí. Po dobu tří měsíců, co zůstane jeho účet zablokovaný, bude muset chodit sázet do trafiky. Zdalipak by vám prosázených téměř 50 tisíc korun za měsíc přineslo výherní výsledky Eurojackpotu?

Loterijní společnost případ zveřejnila, když od muže obdržela rozlícený email

Běžným sázkařům, kterým Eurojackpot ne a ne vyjít, se tohle může zdát směšné. Vždyť mít na rozházení několik desítek tisíc korun měsíčně… to je samo o sobě výhrou v loterii. Důchodci z Anglie však tyto peníze nic neříkají, pokud nejsou okořeněné adrenalinem ze hry. A proto, až mu účet odblokují, plánuje sázet dále. Jen si nejspíš maličko sníží částku, aby se celá věc neopakovala.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru