«

»

Dva hráči si v pátek rozdělili první pořadí Sportky ve výši přes 64 milionů korun

Foto: depositphotos

Po středečním losování 3. února lákal jackpot I. tahu prvního pořadí na více než 64 milionů korun. Přesně tuto sumu si hned v pátek 5. února rozdělili dva výherci, kteří shodně tipovali čísla 3, 12, 18, 22, 25 a 40. I přes velkou radost, kterou jim výhra udělala, je možná na jazyku pálí otázka, „proč zrovna já se musím dělit?”. Taková jsou ale pravidla Sportky a hráči musí s touto variantou počítat. Pokud byste se vůbec dělit nechtěli, zahrajte si raději loterii Štastných 10, ve které jsou výhry předem dané a jenom vaše.

Co si počít s třiceti miliony?

I napůl rozdělená výhra, která ve finále před 15% zdaněním činí 32 291 081 Kč, je naprosto famózní. Dá se říct, že je klíčem k novému životu a novým možnostem. Výherci nejspíš udělají spoustu věcí, které výherci běžně dělají. Například:

 • přestanou chodit do práce,
 • zaplatí dluhy,
 • koupí si nový dům,
 • pořídí si automobil,
 • začnou cestovat,
 • finančně pomohou své rodině a známým,
 • vyrazí nakupovat,
 • část peněz vhodně investují,
 • přispějí něco na charitu.

Naopak jen malá hrstka výherců daruje celou výhru charitě nebo si ji vůbec nevyzvedne. O něčem takovém nejspíš nepřemýšlejí ani dva páteční výherci Sportky.

Mnohem vyšší výhra v pátečním Eurojackpotu

Mnohem intenzivnější pocit z výhry zažívá výherce pátečního Eurojackpotu z Dánska, který si ze hry odnesl něco přes 284 milionů korun. Takové výherní výsledky Eurojackpotu bude těžké vstřebat, natož je utratit.

Podobný pocit můžete zažít také už v dnešním losování Sportky. Nedělní slosování nabízí Superjackpot 33 400 000 Kč. V prvním pořadí pak 2,6 milionu korun (I. tah) a 15,9 milionu korun (II. tah). Lákavé je i první pořadí Šance, ve kterém můžete vyhrát přes 3,8 milionu korun.

Ohodnoťte post

1 komentář

 1. Josef

  Sázím už X let a furt hovno. Vždy se mi líbí třeba v deseti šťastných, že mám deset tahů večerní i polední slosování a všechna moje čísla čísla jsou vedle a hned po skončení sázenky ejhle výhra. Je to všetko volaakési čudné. Nemůžu se zbavit dojmu že je to zmanipulováno.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru