«

»

Dva miliony liber jí přinesla zoubková víla

Foto: pixabay

Věříte na zoubkovou vílu? V tom případě by vám mohla přinést výhru ve Šťastných 10. Podle vzoru výherkyně z hrabství Worcestershire stačí vsadit loterii a jít k zubaři. Až pak budete v bolestech kontrolovat hráčský účet, zjistíte, že jste velmi bohatí!

Výhra v loterii jako odměna za bolest zubů?

Také máte tendence se po návštěvě zubní ordinace odměňovat stejně, jako když jste byli malí? V tom případě si nadělte výherní výsledky Šťastných 10. Třiačtyřicetiletá Andrea tak učinila. Když se vrátila od zubaře, strávila celé odpoledne v posteli kvůli bolestem, které ani po zákroku neustupovaly. V peřinách a s teplým obkladem na tváři kontrolovala hráčský účet. Na bolest zubů rázem zapomněla ve chvíli, když na něm spatřila oznámení o výhře ve výši 2 miliony liber (to je v přepočtu více než 58 milionů korun). Nemohla uvěřit vlastním očím a přiznala, že je to ten nejlepší lék na bolavé zuby. Až vás tedy začnou bolet zuby víte, co máte dělat… výhra ve Šťastných 10 bude mít jistě ochromující účinky i na váš chrup.

Nejdelší půlhodina v životě

Andrea, která pracuje jako manažerka v marketingovém oddělení, nevěděla co dělat. Její manžel se ještě nevrátil z práce, a proto mu zavolala. I vy budete nejspíš chtít o výhře ve Šťastných 10 někomu říct.  V telefonu se však Andrea o výhře nezmínila. Dobře totiž věděla, že by její manžel skončil nejspíš v příkopu, kdyby to na něj vybalila. Její manžel byl totiž už na cestě domů, a tak mu nařídila, aby jel rovnou domů. Jak Andrea u přebírání výhry prozradila, čekání na manžela bylo tou nejdelší půlhodinkou v jejím životě. O výhře mu řekla, jakmile vkročil do dveří a ještě nějakou dobu jí trvalo, než ho o výhře přesvědčila.

Jaké plány s výhrou mají? Andrea, její manžel a jejich čtyři děti budou hodně cestovat. Shodli se totiž, že domy a auta jsou jedna věc, ale společně strávený čas plný zážitků je k nezaplacení.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru