«

»

Dvě 16leté dívky, dvě milionové výhry, dva různé osudy…

Foto: Facebook

Jak se svými mnoha milionovými částkami naložily dvě mladé výherkyně?

Všichni sázkaři už mají při vsazení loterijního tiketu Sportky, Šťastných 10, Eurojackpotu či čehokoliv jiného představu, jak by případnou výhru milionů utratili. Po skutečné výhře si ale musí řádně promyslet, co si opravdu můžou za peníze koupit, aby je jen tak “nevyhodili oknem“. Víte ale, jak se svými výhrami naložili 2 nejmladší výherci, kteří o výhře ještě pořádně nepřemýšleli? Jsou jimi dvě dívky, jež milionové částky vyhrály v pouhých 16 letech.

Tracey Makin

První šestnáctiletou výherkyní je Tracey Makin pocházející z Irska, která v roce 1998 v loterie Lucky Dip vyhrála 1 milion eur (v přepočtu přes 26 milionů korun). Když si Tracey nechala překontrolovat svůj vsazený tiket v jednom tamním supermarketu, tak si jeho zaměstnanec nejprve myslel, že slečna vyhrála jen pár eur, konečný výsledek byl tak pro oba pořádný šok.

Při prvotních myšlenkách po zjištění výhry proběhlo Tracey hlavou, že už nebude muset nikdy pracovat. Ačkoliv svůj život nežije v luxusu jako ostatní vítězové, tak svou výhru utratila moudře. Pod dohledem svých rodičů totiž peníze velmi dobře investovala.

Callie Rogers

Druhou šestnáctiletou výherkyní je Callie Rogers (foto v úvodu), která v roce 2003 vyhrála v jedné britské loterii 1,9 milionů liber (v přepočtu okolo 55 milionů korun) a se svou výhrou naložila úplně jinak, než předešlá výherkyně Tracey Makin.

Nejprve si totiž nechala zvětšit ňadra (11,5 tisíc liber) a koupila si luxusní automobily (85 tisíc liber). Poté peníze utratila za spoustu kokainu (250 tisíc liber) a oblečení (300 tisíc liber). Koupila ale i dva nové domy. Jeden pro sebe (180 tisíc liber), aby mohla odejít od svých pěstounských rodičů, a druhý pro svou matku (76 tisíc liber).

Velmi rychle si Callie navykla na luxusní život a prohýřené noci, které si na ní brzy vzaly svou daň. Hlavně poté, co v roce 2005 porodila syna, jelikož se nová role matky s jejím dosavadním životem moc neslučovala. Z toho důvodu se pokusila o sebevraždu a spolykala prášky proti bolestem a na spaní. Její rodina ji ale naštěstí našla a odvezla do nemocnice včas, a tak přežila.

V roce 2013, v době kdy Callie zůstalo z milionové výhry pouhých 2 tisíce liber (v přepočtu cca 58 tisíc), se nechala slyšet, že je mnohem šťastnější, než kdy dříve byla.

4/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru