«

»

Dvě výhry v jednom měsíci z něj udělaly milionáře

Foto: pexels

Začátek školního roku byl pro mladého muže velmi přínosný

Paul Harrington pocházející z Wolverhamptonu ve Velké Británii se na konci minulého měsíce stal milionářem, jelikož si na stíracím losu setřel výhru činící 300 tisíc liber (v přepočtu více než 8,6 milionu korun). To ale nebyla první Paulova výhra. Jen o několik dnů dříve si totiž na podobném stíracím losu setřel 1 000 liber (v přepočtu téměř 29 tisíc korun).

Milionový los si muž koupil na benzínce, kde se zastavil pro noviny a palivo do auta. Vzal si stejný typ, jako byl ten, na který už jednou vyhrál. Při seškrabávání losu si zprvu myslel, že vyhrál opět stejnou částku. Nakonec mu ale došlo, že výhra bude mnohem vyšší, a to rovnou 300x.

Paul ihned věděl, jak s vyhranými penězi naloží. Jelikož se 24. prosinec blíží převratnou rychlostí, tak se s přítelkyní Julii vydá do New Yorku na nákupy. Zbytek peněz plánují vložit do koupě nemovitostí.

4/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru