«

»

Elektromobil Tesla X v pátek 18. 9. našel svého majitele, v Eurojackpotu je 549 miliónů korun

Foto: Tesla.com

V pátek 18. září měli hráči loterie Eurojackpot možnost zúčastnit se i hry Český pátek a soutěžit o elektromobil značky Tesla, model X v hodnotě 2,5 miliónu korun. Jedinou vstupenkou do hry byl plný tiket Eurojackpotu včetně doplňkové hry Extra 6. Nezávisle na tom, že jackpot, který se v pátek tyčil do výše 266 miliónů korun, nepadl, elektromobil Tesla X si našel svého majitele. Vyhrál ho sázející, který si Eurojackpot vsadil online. Elektromobil Tesla X je už několikátou cenou v rámci doplňkové hry Eurojackpot.

Věcné ceny v rámci Českého pátku

Elektromobil Tesla X není jediným „vozítkem”, které vám mohou výherní výsledky Eurojackpotu přinést. Od začátku roku sázkaři hráli o Land Rover Discovery. Od dubna pak mohli hrát o Harley Davidson. Od května až do srpna se tento motocykl v Eurojackpotu střídal s možností vyhrát rentu v hodnotě 100 000 každý měsíc po dobu dvou let. Teprve pak v žebříčku výher Českého pátku přišly na řadu elektromobily Tesla X.

Ať už jakákoliv věcná cena, vůbec není jisté, že si ji dotyčný výherce vybere. Je tady ještě možnost čerpat spíše peněžní ekvivalent výhry. A co byste si vybrali vy, kdybyste v rámci Českého pátku vyhráli? Věcnou cenu nebo milióny?

Ať tak, nebo tak, už tento pátek 25. září můžete v Eurojackpotu zkusit své štěstí o 549 miliónů korun.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru