«

»

Eurojackpot – 13x cesta kolem světa za 500 000 Kč

Foto a zdroj: Sazka

S plným tiketem Eurojackpotu můžete procestovat svět

Své šance na pořádnou výhru si můžete zvýšit ještě na úplném konci roku. Eurojackpot výsledky vám totiž v pátek 27. prosince nenabízejí jen hlavní výhru přesahující aktuálně půl miliardy korun, ale pouze pro české hráče také 13 cest kolem světa, každou v hodnotě 500 000 korun!

Jak se zapojit do losování o 13x cestu kolem světa?

Nejdůležitější věcí je vsazení plného tiketu Eurojackpotu včetně Extra 6 za 400 korun. Splněním této podmínky se už o nic jiného nemusíte starat, snad kromě modlení, aby to tentokrát klaplo. Každý takový tiket je do losování zařazen automaticky. Poté se bude losovat 13 sériových čísel sázenky, které rozhodnou o 13 výhercích cesty kolem světa v ceně 500 000 Kč.

Že neradi cestujete? Nevadí. Šťastní výherci mohou případně požádat o ekvivalent výhry, tedy připsání půl milionu korun na bankovní účet. Vsadíte si?

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru