«

»

Eurojackpot: 2,3 miliardy jdou do Německa a Polska

Foto: pixabay

V pátek 10. května to v Eurojackpotu vybuchlo!

Eurojackpotové šílenství zase na nějaký ten týden trochu opadne. V pátek 10. května byla totiž v této evropské loterii trefena hlavní výhra ve výši přes 2,3 miliardy korun. Češi do tohoto losování investovali v podobě zaplacených tiketů přes 54 milionů korun. Žádný z nich se ale bohužel tak velkým vítězem nestal. Astronomickou sumu nakonec shodně trefili 2 sázející, jeden z Německa a druhý z Polska. O výhru se budou dělit rovným dílem a každý z nich získává 1 157 850 000 korun.

Jackpot ve výši 2,3 miliardy se v Eurojackpotu budoval přibližně 2 měsíce, takže totéž, pokud ho někdo netrefí v nižší výši, se dá opět očekávat, čímž by se o 2 miliardy mohlo pravděpodobně hrát zase někdy v červenci.

V Eurojackpotu ale nejsou k zahození ani další výherní pořadí. Dobrým příkladem je poslední losování právě z 10. května, kdy 2. místo trefilo hned 11 sázejících, z toho 2 Češi, z nichž si každý přišel na 25 595 969 Kč. A o miliony šlo i ve 3. pořadí. Jeho čísla správně uhodlo 18 sázkařů, z toho opět 2 Češi, kdy každý dostane vyplaceno 1 706 712 Kč.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru