«

»

Eurojackpot byl pro české hráče v listopadu střízlivější

Foto: youtube

Ne vždy je posvícení… asi takhle se můžeme vyjádřit k listopadovému Eurojackpotu, ve kterém čeští sázkaři (až na jednoho) sbírali „jen drobné”. O prvním a druhém pořadí hlavní hry si mohli Češi nechat jenom zdát. Ani výherní tabulka doplňkové hry Extra 6 nebyla na bouchnutí šampaňského. Jedině dva hráči si mohli na svůj herní účet připsat milionovou výhru – výherce 3 380 491 korun, který si na stupínek 3. pořadí stoupnul (spolu s hráči dalších zemí) v pátek 20. listopadu a šťastlivec, který ze hry Český pátek ve stejný den odjel novým vozem v hodnotě dvou milionů (hrálo se o Land Rover Discovery, ale výherce mohl klidně upřednostnit peněžní ekvivalent výhry).

Milionové výhry šly do jiných zemí

O tom, že se eurojackpotové štěstí v listopadu nad Českem jen mihlo, svědčí výherní tabulky, které prozrazují, že v pátek 6. listopadu si přes 55 milionů ze hry odnesl sázkař z Německa. Přes 294 milionů pak na konci měsíce vyhrál sázkař ze Švédska.

I čtvrté výherní pořadí je dobré

Tím ale rozhodně nechceme tvrdit, že sázkaři Eurojackpotu zůstali po listopadovém slosování bez koruny. Čechům se dařilo uchytit se alespoň na stupínku 4. pořadí. V pátek třináctého si 3 čeští sázkaři z Eurojackpotu odnesli každý přes 123 tisíc korun. 20. listopadu pak dva  hráči z Česka brali výhru přes 114 tisíc korun. O týden později získal jeden Čech za 4. pořadí asi 145 tisíc korun.

Tak nezoufejte, třeba na tom budou výherní výsledky Eurojackpotu v prosinci o poznání lépe.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru