«

»

Eurojackpot Česko: v září byl milionový jen byt

Foto: pixabay

Čeští hráči se z Eurojackpotu minulý měsíc příliš neradovali

Eurojackpot, do kterého je aktuálně zapojeno 18 evropských zemí, včetně té naší, se v měsíci září hrál celkem 4x, pokaždé jako obvykle v pátek. Českým sázejícím se ale tentokrát příliš nedařilo. Pokud se podíváme na milionové výhry, tak takovou netrefil v základní hře vůbec nikdo.

Štěstěna na české hráče začínala usedat až od 4. pořadí, které jimi bylo trefeno 4x, a to s výhrami od 78 948 Kč do 155 735 Kč. Když sečteme počet výher aspoň nad 1 000 korun, tedy za páté, šesté a sedmé pořadí (zhruba od 1 do 8 tisíc Kč), pak z nich se radovalo rovných 452 českých hráčů.

Ještě že tu byl milionový Český pátek

Naštěstí se třetí pátek v měsíci opět konal tak zvaný Český pátek, v němž si hráči, kteří si vsadili pouze v ČR plný tiket anebo systémovou sázku Eurojackpotu vč. Extra 6, mohli přijít na prémii, tentokrát v podobě luxusního bytu v Praze v hodnotě 14 milionů korun. A právě jeden takový sázející se teď už z výhry raduje.

Svůj poukaz na nadstandardní byt v TOP Rezidence Pomezí na Praze 5, který výherce obdrží, se uplatní u společnosti KKCG Real Estate. V případě, že výherce nemá o bydlení v Praze zájem, může si nechat vyplatit na svůj bankovní účet jeho ekvivalent v penězích.

O předání výhry je potřeba v Sazce požádat do 1 roku po slosování, poukaz je potom ale nutné uplatnit co nejdříve. A z čeho že se extra prémie pro české hráče financují? Peníze na prémiové výhry jdou z fondu doplňkových her Eurojackpotu, které se v něm kumulují díky rozdílu kurzu koruny a Eura v den losování, oproti kurzu 30 Kč za 1 Euro, který se českým hráčům jako pevně daný kurz u mezinárodního Eurojackpotu účtuje.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru