«

»

Eurojackpot dnes láká na rekordní výhru 2 938 000 000 Kč!

Foto: Sazka

Zdálo by se, že první listopadové slosování, které proběhlo v úterý 1. listopadu, Eurojackpot přes 2,8 miliardy padne. Ale nestalo se tak, a proto dnes, to je v pátek 4. listopadu můžete hrát o ještě větší sumu, a to 2 938 000 000 Kč. Kdyby výhra padla, zaručeně by se postarala o rekord, protože takhle vysoko Eurojackpot po změně pravidel a navýšení jackpotu ještě nebyl.

Tři miliardy by vám zaplatily všechny dosavadní i budoucí složenky a nákupy

Představte si, že by vás z krize a zdražování dostaly výherní výsledky Eurojackpotu. Po takhle vysoké výhře byste si mohli koupit vše, na co byste jen pomysleli. Přitom pro dnešní výhru stačí poslat do slosování jen jeden sloupeček vlastních čísel nebo čísel vybraných podle náhodného tipu. Na rozdíl od Sportky je totiž hlavní výhra v Eurojackpotu možná i s částečně vsazeným tiketem. U Sportky můžete o Superjackpot hrát jen a pouze s plným tiketem včetně Šance.

Každopádně dnes 4. listopadu je v Eurojackpotu přes 2,9 miliardy korun. Kdo je asi vyhraje? Ačkoliv minulé slosování na první pořadí nikdo nedosáhl, i tak se mohli sázkaři z Německa a ze Švédska radovat z výhry přes 43,9 milionu korun v druhém pořadí. Češi bodovali hlavně v doplňkové hře Eurojackpotu Extra 6, kde jeden sázkař trefil rovné dva miliony korun.

Téměř půlmiliardová daň  

V případě výhry pamatujte, že ji musíte zdanit 15% daní. O to se koneckonců postará společnost Sazka ještě předtím, než vám čistou částku přepošle. V případě dnešního jackpotu byste po výhře státu odvedli téměř půl miliardy, respektive 440 700 000 Kč! Pokud byste vážně trefili Eurojackpot, myslete i na to, že v případě tak vysoké výhry budete muset osobně navštívit sídlo Sazky, které je v Praze, abyste svou výhru potvrdili a ujasnili si způsob jejího vyplacení.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru