«

»

Eurojackpot dnes nabízí víkend jako miliardář

Foto a zdroj: Sazka

Pouze pro české hráče 7x extra cena v hodnotě 500 000 korun

Kdo by nechtěl být miliardářem. Zřejmě z těch, kteří hrají Eurojackpot, úplně každý. Realita je však jiná a taková štěstěna usedne jen na pár vyvolených z nich, kteří jsou navíc rozprostřeny napříč všemi 18 zúčastněnými evropskými státy.

Tento víkend se vám ale naskýtá příležitost aspoň se jako miliardář cítit. V Eurojackpotu se totiž hraje o miliardářský víkend, díky kterému 7 výherců, navíc pouze z ČR, získá výlet soukromým letadlem do libovolné evropské destinace, včetně hotelu, stravování  a doprovodného programu, to vše v ceně 500 000 korun.

Jak vyhrát s Eurojackpotem miliardářský víkend?

  • Vsaďte si na tento pátek 29. 11. 2019 plný tiket Eurojackpotu včetně Extra 6 za 400 Kč
  • Tím budete automaticky zařazeni do losování 7 sériových čísel tiketu
  • Výherci získají víkend s privátním letadlem anebo namísto toho 500 000 Kč v hotovosti

Kromě toho vám aktuální Eurojackpot výsledky mohou nabídnout hlavní cenu 269 milionů korun. Není to sice miliarda, ale nevadí. Při minulém pátečním losování byla totiž hlavní cena Eurojackpotu převyšující 2 miliardy trefena 3 hráči. Dva Němci a 1 Maďar si tak přišli na 765 milionů Kč každý. Jackpot ale rychle stoupá. Jak ukazují tyto grafy a statistiky Eurojackpotu, aspoň na miliardu se zase vyšplhá tak za 3 týdny.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru