«

»

Eurojackpot: Historicky nejvyšší výhru 2,466 miliard vyhrál Čech

Foto: Sazka

Rekordně největší výhra v Eurojackpotu téměř 2,5 miliardy putovala do ČR!

Eurojackpot výsledky kontrolují sázkaři z 18 zemí světa, protože tolik států je do této evropské loterie aktuálně zapojeno. Dosud nejvyšší výhru však získal Čech z Pardubického kraje, který 15. května 2015 vyhrál neuvěřitelných 2,466 miliard korun. Pravděpodobnost uhodnutí všech 5 + 2 čísel je přitom 1 ku 95 milionům. Anonymní výherce vsadil den před losováním plný tiket za 400 korun a čísla za sebe nechal vybrat náhodným tipem.

»»» Počítač mu vygeneroval tato výherní čísla – 12, 14, 18, 38, 46 a 9, 10.

Na přihlášení o výhru měl výherce 32 dnů. Do sídla Sazky se o výhru přišel přihlásit až po 26 dnech od losování, čekal totiž, až opadne první mediální vlna zájmu o novém výherci. Muž si po odchodu ze Sazky odnesl 270 tisíc korun v hotovosti, jako zálohu na výhru. Zbylé peníze mu byly poslány na bankovní účet do 60 dní.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru