«

»

Eurojackpot: jak vsadit online přes internet

Foto: 777cz.eu

Tiket Eurojackpotu lze vsadit až na 6 slosování dopředu

Eurojackpot sází miliony lidí z celé Evropy. Jedním z nejpohodlnějších vsazení tiketu je online pomocí internetu, jelikož to můžete udělat odkudkoliv, kde se připojíte k síti.

Jak vyplnit a vsadit Eurojackpot online?

Pro online sázení se musíte nejprve přihlásit do svého hráčského účtu na stránkách Sazky. Pokud jej nemáte ještě založený, tak si ho musíte vytvořit. Po přihlášení do vašeho účtu naleznete na hlavní stránce okénko Eurojackpot, na které musíte kliknout. Na následující stránce si rozklikněte žlutý obdélník se slovy VSADIT SI ONLINE.

Následně si musíte vybrat, zda chcete elektronické sázenky vyplnit svými čísly anebo je za sebe necháte vybrat počítač Náhodným tipem, kde se vám ukáže nabídka vsadit si jeden sloupec včetně Extra 6 za 100 Kč, 3 sloupce včetně Extra 6 za 220 Kč anebo 6 sloupců včetně Extra 6 za 400 Kč.

Po vyplnění sázenky jedním nebo více sloupci se musíte rozhodnout, zda chcete hrát i doplňkovou hru Extra 6, která se hraje pouze v Česku, za dalších 40 Kč. V poslední řadě musíte uvést, zda chcete vsadit jednorázově anebo na více slosování dopředu (1 – 6 slosování).

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru