«

»

Eurojackpot je dole, hlavní výhru si rozdělili hráči z Polska a Finska, dařilo se i Čechům, dnes je ve hře 269 milionů korun

Foto: Sazka

Hráči Eurojackpotu mohou dnes 20. srpna sázet v mnohem klidnějším módu. Protože minulý pátek přes dvě miliardy vysoký jackpot padl, dnes se hraje „jen” o 269 milionů korun. I taková částka vám však může zvednout tlak a zajistit pohádkový život.

V Eurojackpotu se milionově dařilo i Čechům

Na výherní výsledky Eurojackpotu v podobě čísel 4, 31, 39, 43, 46, 1 a 4 žádný z českých sázkařů minulý pátek třináctého srpna nedosáhl. Ze super výhry se mohli radovat hráči z Finska a Polska, kteří si více než dvoumiliardový jackpot rozkrájeli přesně napůl. Každý z nich si odnesl 1 142 325 000 Kč. Dařilo se i Čechům. Sázkař z Česka se umístil už na 2. výherním pořadí a ze hry si odnesl přes 21 milionů korun (spolu s hráči z Německa 6x a Norska 1x). Milionový byl páteční Eurojackpot také pro Čecha, jehož šťastná čísla mu vynesla třetí výherní pořadí a s ním i přes 2,9 milionu korun. Nad dvěma miliony mohl jásat také výherce prvního pořadí doplňkové hry Extra 6.

Milionová Sportka

Pátek třináctého nenechal chladnými ani hráče Sportky. Čísla 3, 4, 8, 26, 35 a 40 snesla šťastlivci výhru z prvního tahu prvního pořadí – 5 970 284 Kč. Miliony se ze Sportky sypaly i následující slosování:

– neděle 15. 8. – výhra přes 3,9 milionu korun (2. tah 2. pořadí) a výhra přes 2 miliony korun z prvního pořadí doplňkové hry Šance.

– středa 18. 8. – výhra přes 8,6 milionu korun (2. tah 1. pořadí).

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru