«

»

Eurojackpot je opět nad miliardou

Foto: Sazka

Miliardáře z vás může udělat už dnešní Eurojackpot, který se v poměrně krátké době opět vyšplhal nad miliardu. Dnes 7. dubna se v Eurojackpotu hraje o 1 261 000 000 Kč. K vysněné výhře vede cesta vydlážděná šťastnými 5 + 2 čísly. Jenže, která to jsou? To je otázka, která zní v hlavě sázkařů osmnácti zemí. Naposledy byl Eurojackpot takto v kondici 9. dubna, kdy jej trefil sázkař z Dánska. Ze hry si tehdy odnesl přes 1,2 miliardy korun.

Páteční dávka adrenalinu

Už od října roku 2014 nabízí mezinárodní loterie Eurojackpot dávku adrenalinu i českým hráčům. O Eurojackpot výsledky se můžete pokoušet každý pátek. Kromě hlavní výhry je Čechům k dispozici i doplňková hra Extra 6, ve které mohou hrát až o 2 miliony korun. Sem tam dělají hru zajímavější také prémie Eurojackpotu, které na sebe berou různou podobu. Naposledy – 23. 4. se v Eurojackpotu hrálo o obytný vůz v hodnotě 2,5 milionu korun. Každopádně se zraky všech sázkařů upínají hlavně k prvnímu pořadí Eurojackpotu, které se může vyšplhat až do výšky 2,5 miliardy korun.

I Češi už se ke korýtku výher dostali

Jakkoliv se to může zdát nepravděpodobné, i Češi se dostali ke korýtku eurojackpotových výher. Dosud nejvyšší výhra v českém Eurojackpotu padla krátce poté, co se v Česku začal Eurojackpot losovat. V roce 2015 trefil Eurojackpot Čech z Pardubického kraje, který si díky náhodnému tipu přišel na 2,466 miliardy korun. Konkrétně on měl vsazený plný tiket za 400 Kč. K prvnímu pořadí Eurojackpotu vás však může dovést už jeden jediný sloupeček za 60 Kč.

I přesto, že pravděpodobnost výhry v Eurojackpotu není nijak růžová, každý může snít o tom, jaké to je být miliardářem. Pro všechny případy… kdyby totiž šťastná čísla přece jenom vyšla, alespoň už budete vědět, jak s výhrou naložit.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru