«

»

Eurojackpot je vysoko, ne však tolik abyste se netrefili!

Foto: Sazka

Sázkaři Eurojackpotu se ani nenadáli a už opět mohou hrát o miliardy. Po tom, co 15. ledna trefil tučný Eurojackpot Němec a ze hry si odnesl 2,3 miliardy korun, se jackpot Eurojakcpotu opět dostal do miliardové kondice. Dnes 12. března se hraje o 1 670 000 000 Kč. Vzhledem k tomu, že se o výhru snaží hráči osmnácti zemí, se mohou zdát výherní výsledky Eurojackpotu jako velmi nepravděpodobné. Opak je ale pravdou. K výhře prvního pořadí stačí, když uhodnete 5+2 čísla… a jste finančně za vodou!

O jackpot Eurojackpotu mají zájem hráči z osmnácti zemí

Vzhledem k vysokému mezinárodnímu zájmu o jackpot Eurojackpotu  mohou být Češi rádi i za drobky z výherního koláče. I ty však mohou být milionové. Nejčerstvější českou výhrou v tomto roce je výhra přes 29 milionů korun za druhé pořadí (26. února) nebo výhra přes 30 milionů korun za druhé pořadí (15. ledna).

Ani fakt, že minulý rok na příčku prvního pořadí Eurojackpotu žádný Čech nedosáhl, neznamená, že letos to bude stejné. Mimo to, zas tak daleko eurojackpotové štěstí nebylo. 16. října 2020 se zastavilo u našich sousedů, jackpot ve výši 1,6 miliardy korun si ze hry odnesl Slovák.

Češi a první místo v Eurojackpotu

Dostat se na stupínek prvního pořadí se obzvlášť daří Němcům. Letos na první pořadí dosáhl také hráč ze Švédska (přes 360 milionů korun, 22. 1.), z Maďarska (přes 289 milionů korun, 29. 1.) a z Dánska (přes 284 milionů korun, 5. 2.). Ani pro Čechy však první výherní pořadí není velkou neznámou. Důkazem toho je výhra 1,4 miliardy 14. 6. 2019 nebo výhra 2,46 miliardy korun z 15. května roku 2015.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru