«

»

Eurojackpot: každý 3. pátek v měsíci se hraje o věcnou výhru

Ilustrační foto: pexels

Dne 21. září se bude v Eurojackpotu hrát o nový byt za 13 milionů!

Věcné výhry nejsou v loteriích jako je Sportka či Eurojackpot žádnou zvláštností. Naposledy se o věcnou cenu hrálo v Eurojackpotu, kdy pouze čeští sázkaři mohli hrát o nové SUV Land Rover Discovery za zhruba 2 miliony korun. Další takovou cenou bude byt za 13 milionů korun, o který se bude hrát třetí zářijový pátek, tedy 21. září. V Eurojackpotu se o věcné výhry začne hrát pravidelně a pravidelně se také budou losovat každý třetí pátek v měsíci.

Co udělat pro výhru věcné ceny?

Pro zapojení do hry o věcnou výhru je nutné si vsadit plný tiket Eurojackpotu za 400 korun (6 sloupců + Extra 6) nejpozději v 19 hodin slosovacího dne. Vítěz ceny bude poté vybrán podle 18místného kódu sázenky, jestliže bude sázet přes terminál, anebo 7místného kódu, jestliže si vsadí online.

4/5 - (3 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru