«

»

Eurojackpot: každý 3. pátek v měsíci se hraje o věcnou výhru

Ilustrační foto: pexels

Dne 21. září se bude v Eurojackpotu hrát o nový byt za 13 milionů!

Věcné výhry nejsou v loteriích jako je Sportka či Eurojackpot žádnou zvláštností. Naposledy se o věcnou cenu hrálo v Eurojackpotu, kdy pouze čeští sázkaři mohli hrát o nové SUV Land Rover Discovery za zhruba 2 miliony korun. Další takovou cenou bude byt za 13 milionů korun, o který se bude hrát třetí zářijový pátek, tedy 21. září. V Eurojackpotu se o věcné výhry začne hrát pravidelně a pravidelně se také budou losovat každý třetí pátek v měsíci.

Co udělat pro výhru věcné ceny?

Pro zapojení do hry o věcnou výhru je nutné si vsadit plný tiket Eurojackpotu za 400 korun (6 sloupců + Extra 6) nejpozději v 19 hodin slosovacího dne. Vítěz ceny bude poté vybrán podle 18místného kódu sázenky, jestliže bude sázet přes terminál, anebo 7místného kódu, jestliže si vsadí online.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru