«

»

Eurojackpot losuje 7 miliardářských víkendů

Foto a zdroj: Sazka

Pouze pro české hráče výlet soukromým letadlem za půl milionu

Více jak 2miliardová hlavní výhra Eurojackpotu minulý týden padla a putuje do Finska, to ale neznamená, že tento pátek 30. srpna není o co hrát. Kromě jackpotu 261 milionů korun je tu ještě miliardářský víkend, díky němuž 7 hráčů vyhraje možnost prolétnout se soukromým letadlem do kterékoliv evropské destinace a strávit v ní parádní dovolenou.

Hraje se pouze v ČR, což znamená, že máte mnohem větší šanci na výhru. Hodnota takového leteckého výletu, včetně ubytování a dalšího programu, při kterém se budete cítit jako skutečný miliardář, je 500 000 korun, přičemž kdo bude chtít, může si v případě výhry nechat namísto ní připsat tuto sumu peněz na účet.

A jak vyhrát?

Vsaďte si nejpozději v pátek 30. 8. do 19:00 hodin plný tiket Eurojackpotu za 400 korun a zbytek nechte na náhodě, zda se bude vylosované sériové číslo tiketu shodovat s tím vaším. Hodně štěstí!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru