«

»

Eurojackpot nabízí přes 2 miliardy a auto

Foto: Youtube

Losuje se už dnes v pátek 20. 3. 2020

Jackpot převyšující 2 miliardy korun je dostatečně dobrým lákadlem ke vsazení dnešního Eurojackpotu. Komu by to nestačilo, mohl by mít druhý důvod, kterým je právě dnes Český pátek a s ním spojená prémie v podobě automobilu za 2 miliony korun.

Jak vyhrát 2 miliardy a jak auto za 2 miliony?

Vezmeme to od zadu. Chcete-li mít šanci na auto, musíte si vsadit plný tiket Eurojackpotu včetně Extra 6, to vše minimálně za 400 Kč. Minimálně proto, že prémii můžete získat i při vsazení systému, který vyjde na více než 4 stovky. Nezapomeňte ale stále vsadit i zmíněných Extra 6 za 40 korun.

Výše popsaným způsobem můžete díky sériovému číslu tiketu, které nijak neovlivníte, vyhrát auťák (případně si namísto něj nechat vyplatit jeho hodnotu na bankovní účet), stejně jako můžete vyhrát hlavní cenu 2 miliardy a 35 milionů korun.

Druhou variantou je snažit se jen o miliardy bez auta. K tomu vám stačí podat sázku jen s 1 sloupcem za 60 korun. Je to o dost menší investice do hry, nicméně také 6x menší pravděpodobnost, že hlavní cenu získáte, protože plný tiket Eurojackpotu obsahuje právě 6 sloupečků. Vždycky je ale lepší něco, než nic, takže konečné rozhodnutí je jen na vás. A konečný výsledek zase na štěstí. Tak ať ho máte!

3/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru