«

»

Eurojackpot o 1,3 miliardy a luxusní automobil

Foto a zdroj: Sazka

Losování v pátek 17. Ledna 2020

Jak je vidět, luxusní SUV se coby prémie jen pro české hráče Eurojackpotu bude nabízet i v novém roce 2020, přičemž první příležitostí, kdy je možné Land Rover Discovery v hodnotě 2 miliony korun vyhrát, je právě tento pátek 17. 1. 2020.

K úspěchu vám kromě pořádné dávky štěstí bude stačit vsadit si plný tiket za 4 stovky a je přitom jedno, zda tak učiníte na libovolném prodejním místě anebo online přes internet. O výherci pak rozhodne sériové číslo sázenky. Pokud by onen šťastlivec už auto měl nebo z jiného důvodu neměl o Land Rover zájem, může si od Sazky nechat vyplatit jeho hodnotu, tedy rovné 2 miliony korun na bankovní účet.

O peníze se ale také hraje v hlavní hře Eurojackpotu. Aktuálně je to více jak 1,3 miliardy, což je další důvod do hry. Přestože 1. místo Eurojackpotu lze vyhrát už s jedním sloupečkem za 60 korun, plný tiket vám dává 6x více šancí na výhru + další šanci v podobě Extra 6. A k tomu aktuálně ještě to auto..

Tak ať to vyjde!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru