«

»

Eurojackpot o 2 miliardy a rentu 100 tisíc na 2 roky

Foto a zdroj: Sazka

Losování tento pátek

Je pátek 7. srpna 2020, a přestože jde o první pátek v měsíci a nikoliv třetí, ve kterém se mimochodem také bude hrát o prémii, můžou se pouze čeští hráči kromě peněz v hlavní hře těšit také na rentu 100 000 korun měsíčně po dobu 2 let.

Účast v losování renty není přitom nijak složitá. Stačí si na dnešní losování Eurojackpotu vsadit plný tiket za 4 stovky a pak už jen doufat a věřit, že to vyjde. Jeden výherce prémie v podobě 2leté stotisícové renty totiž bude určitě vylosován. Jen nutno dodat, že protože jde o souhrnnou výhru 2,4 milionu korun, i když rozdělenou na 24 částí, vztahuje se na ni 15% daň, kterou Sazka bude z každé měsíční výplaty za výherce rovnou odvádět státu.

Renta ale není jediným důvodem, proč si tento pátek Eurojackpot vsadit. Ve hře jsou totiž ještě více jak 2 miliardy korun, o které se poperou hráči ze všech 18 zúčastněných zemí. Že je někdo vyhraje, už ale jisté není. Milionová jsou v Eurojackpotu naštěstí i druhá a třetí místa. S nimi sice už nebudete navěky za vodou, ale také nejsou marná. Tak ať to vyjde!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru