«

»

Eurojackpot o 2,5 miliardy a Harley Davidson

Foto: Sazka

Losuje se dnes v pátek 17. dubna

Je 17. dubna – třetí pátek v měsíci, což v případě Eurojackpotu znamená další Český pátek spojený s prémií určenou jen a pouze pro české sázející. Právě dnes se hraje o motocykl Harley Davidson v hodnotě 800 000 Kč, namísto kterého, pokud se proto výherce rozhodne, je možné si nechat vyplatit hotové peníze na bankovní účet.

Jestli vyhrajete, je na náhodě. Jestli se pak budete prohánět po ulici na Harley, je zase jen na vás. Abyste měli vůbec šanci tuto krásnou motorku získat, budete si muset nejpozději v pátek  17. 4. do 19:00 hodin vsadit plný tiket Eurojackpotu za 4 stovky, včetně Extra 6. Tím se automaticky dostanete do losování, v němž o jednom jistém vítězi rozhodne číslo sázenky.

Harley Davidson není jediným důvodem, proč si právě dnes vsadit. Eurojackpot výsledky totiž mohou rozhodnout o výherci pohádkových téměř 2,5 miliardy korun, stejně jako o stamilionech za 2. pořadí, do něhož se peníze z hlavní výhry, protože jsou na maximu, přelévají. A o miliony se hraje i v pořadí třetím anebo v ryze české doplňkové hře Extra 6. Vsadíte si?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru