«

»

Eurojackpot o 2,5 miliardy a rentu 100 000 Kč na 2 roky

Foto a zdroj: Sazka

Losování už dnes 1. května 2020

Až se budete na 1. máje líbat pod rozkvetlou třešní, můžete svého milého či milou obdarovat plným tiketem Eurojackpotu, čímž předáte šanci nejen na pohádkovou výhru 2 miliardy a 458 milionů korun, díky které byste mohli být společně na věky za vodou, ale také příležitost stát se rentiérem, a to po dobu 2 let s měsíční rentou 100 000 korun vyplácenou vždy k 15. v měsíci na váš účet.

Loterie Eurojackpot zařadila prémie, kromě klasického českého pátku konaného vždy 3. pátek v měsíci, také mimořádně na první a poslední pátek v květnu (v obou případech renta) a k tomu ještě renta potřetí na 3. pátek v červnu. Stát se rentiérem a získat během dvou let celkem 2,4 milionu korun tedy budete mít ještě možnost, 1. máje je ale příležitost úplně ideální, co říkáte?

Sázku Eurojackpotu  je nutné podat nejpozději v pátek 1. 5. 2020 do 19:00 hodin, a to na všech 6 sloupců včetně Extra 6 za 400 Kč, případně dražší systémovou sázku od systému 5/50 a 4/10 včetně Extra 6. Každý takový tiket bude do losování o prémii zařazen automaticky. Jisté je, že Eurojackpot výsledky se o 1 výherce renty určitě postarají.

4.3/5 - (3 votes)

1 komentář

  1. Algert

    Loterie Eurojackpot zařadila prémie, kromě klasického českého pátku konaného vždy 3. pátek v měsíci, také mimořádně na první a poslední pátek v květnu a k tomu na 3. pátek v červnu. Stát se rentiérem a získat během dvou let celkem 2,4 milionu korun tedy budete mít ještě možnost, 1. máje je ale příležitost úplně ideální, co říkáte?
    Škoda, že jsem to nevěděl dříve, nějaká větší osvěta o prémiích a o tom, že musí být vsazená i šance by neškodila.
    A nechápu, co je mimořádného na 3. pátku v červnu, když před tím uvádíte, že je to klasický český pátek konaný vždy 3. pátek v měsíci ?!? Protiřečíte si, nemyslíte?

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru