«

»

Eurojackpot o 2,5 miliardy + stamiliony za 2. pořadí

Foto: depositphotos

Hraje se tento pátek 24. dubna

Vsadit si Eurojackpot se teď vyplatí víc než kdy jindy. Kromě toho, že se v něm dnes v pátek 24. 4. hraje o bez mála 2,5 miliardy korun, je tu ještě lákadlo v podobě stomilionového druhého pořadí, do něhož se do maxima naplněný miliardový jackpot přelévá.

Hlavní výhra Eurojackpotu je aktuálně 2 miliardy a 445 milionů korun. Není to nic neobvyklého, když naposledy se na podobnou hodnotu vyšplhal koncem ledna a za poslední 2 roky je tomu posedmé. V takové situaci se však na něj připraví o mnoho více sázejících, než obvykle, čímž jackpot vždy poměrně brzy někdo z 18 zúčastněných států trefí.

Nyní 2,5miliardový jackpot drží už asi měsíc, peníze za sázky ale pořád přibývají. V takovém případě se navyšuje 2. pořadí. Pro porovnání začátkem února, kdy se hrálo o zhruba 500 milionů korun, byla odměna za druhé místo kolem 15 milionů. Při posledním pátečním losování to ale už bylo bez pár drobných 200 milionů.

Druhé místo Eurojackpotu je tak aktuálně více než 10x vyšší, než Superjackpot Sportky, který nedávno padl. Kdyby se tak nestalo, i tak by bylo vyšší nebo přibližně na jeho úrovni. Být navěky za vodou se vám tak v Eurojackpotu může splnit nejen miliardami za první místo (za uhodnutých 5+2 čísel), ale i stamiliony za místo druhé (za uhodnutých 5+1 čísel). Přitom k šanci je trefit vám stačí vsadit si 1 sloupeček za 60 korun a nikoliv plný tiket.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru