«

»

Eurojackpot o 262 milionů a auto Tesla X za 2,5 milionu

Foto a zdroj: Sazka

Další Český pátek 4. 9. s prémií pouze pro české hráče

Hlavní výhra Eurojackpotu ve výši téměř 1 miliarda korun padla při minulém losování. O tuto pořádnou trefu se postaral finský sázející, čímž jackpot srazil na aktuálně přibližných 262 milionů. Ani to není málo. Komu by to však málo bylo, může zabojovat nejen o tuto cenu, ale v rámci Českého pátku také o prémii v podobě automobilu Tesla X.

Toto luxusní elektrické auto v hodnotě 2,5 milionu korun mohou na rozdíl od výher v základní hře vyhrát jen hráči, kteří si vsadí v Česku. Konkurence je tak nižší, navíc je jisté, že jeden z hráčů tento vůz skutečně získá. Abyste měli šanci i vy, vsaďte si na tento pátek 4. září plný tiket Eurojackpotu za 400 Kč. Tím se automaticky zařadíte do losování, v němž o vítězi rozhodne sériové číslo sázenky.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru