«

»

Eurojackpot o 271 milionů a Harley Davidson za 800 tisíc

Foto: harley-davidson.com

Losování v pátek 15. května

Astronomický téměř 2,5miliardový jackpot padl už začátkem května a putoval do Německa. První pořadí Eurojackpotu bylo trefeno taktéž minulý týden, i když „jen“ ve výši 360 milionů, které budou zaslány výherci ze Švédska. To ale neznamená, že v Eurojackpotu není o co hrát.

Kromě aktuální předpokládané výhry za 1. pořadí v hodnotě 271 milionů korun je tu ještě Český pátek konaný pravidelně 3. pátek v měsíci, což tentokrát vyšlo přesně na polovinu května. A o co v něm mohou pouze čeští sázející hrát? Tentokrát o motocykl Harley Davidson v ceně 800 000 Kč.

Pokud výherce bude chtít, může na něm odjet, pokud ne, může si namísto něj nechat vyplatit jeho hodnotu na bankovní účet. A jak mít vůbec šanci ho vyhrát? Stačí si na tento pátek 15. května vsadit plný tiket Eurojackpotu za 400 Kč nebo dražší systémovou sázku včetně Extra 6. Každý takový tiket bude přijat do losování automaticky, přičemž se losují sériová čísla vsazeného tiketu a nikoliv žádná vámi tipovaná.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru