«

»

Eurojackpot o 590 milionů a automobil Tesla X

Foto a zdroj: Sazka

Losování tento pátek 21. 8. 2020

Je třetí pátek v měsíci 21. srpna a s ním další Český pátek, tentokrát s prémií v podobě amerického elektrického automobilu Tesla X. Hrát o něj budou pouze sázkaři, kteří si v ČR vsadí plný tiket Eurojackpotu, to znamená všech 6 sloupců včetně Extra 6 za 400 korun.

Každý takový tiket bude do losování o automobil v ceně 2,5 milionu korun zařazen automaticky, přičemž jisté je, že někdo tuto prémii Eurojackpotu získá. Výherce se nakonec může rozhodnout, zda si ponechá zbrusu nový vůz anebo dá přednost připsání jeho hodnoty na bankovní účet.

Český pátek není jen o prémii pro české hráče, ale samozřejmě také o hlavní hře, ve které lze aktuálně vyhrát 590 milionů korun. S plným tiketem budete mít 6x více šancí na výhru, než jen s jedním sloupečkem a k tomu ještě možnost vyhrát až 2 miliony Kč v doplňkové hře. Tak ať to vyjde!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru