«

»

Eurojackpot o 906 milionů a rentu 24x 100 000 Kč

Foto a zdroj: Sazka

Losování prémie dnes 29. 5. 2020

Český pátek v loterii Eurojackpot nabízí obvykle své prémie třetí pátek v měsíci. Občas se ale naskytne výjimka, jako právě dnes, díky níž se Český pátek koná i v úplně jiném týdnu. Pokud právě vy patříte k sázkařům, kteří využívají k podání tiketu Eurojackpotu především prémiové dny, dnes v pátek 29. května k tomu máte příležitost.

Kromě hlavní výhry v aktuální výši 906 milionů korun se v Eurojackpotu pouze mezi českými hráči losuje měsíční renta 100 000 Kč vyplácená po dobu 2 let. K tomu, abyste ji mohli vyhrát, potřebujete vsadit plný tiket Eurojackpotu za 400 korun. Každý takový tiket bude do losování o rentu zařazen automaticky, přičemž se losují sériová čísla tiketu.

Je naprosto jisté, že jeden z eurojackpotových sázkařů bude vylosován, což je ta lepší zpráva. Druhou, tentokrát o krapet horší zprávou je, že renta bude každý měsíc zdaněna 15 procenty, protože jde v podstatě o jednorázovou výhru 2,4 milionu korun, akorát rozdělenou na 24 měsíčních výplat. A jak asi už dobře víte, výhry nad 1 milion korun podle nového zákona z ledna 2020 podléhají 15% zdanění. I tak jde stále o lákavou prémii.

4/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru