«

»

Eurojackpot o automobil Land Rover Discovery

Foto: landrover.cz

Jen pro české hráče Eurojackpotu auto za 2 miliony

Je tu třetí pátek v měsíci a s ním kromě losování Eurojackpotu o stamiliony korun také Mega pátek, tedy věcná prémie, kterou je zbrusu nový automobil Land Rover Discovery v hodnotě 2 miliony korun, který jeden sázející z ČR dnes 19. 7. 2019 jisto jistě získá.

K tomu, abyste měli šanci být tím šťastným právě vy, potřebujete jediné, a to vsadit si plný tiket Eurojackpotu včetně Extra 6 celkem za 400 korun. Do slosování o auto se taktéž dostanete při systémové sázce spolu s Extra 6.

Kromě základní hry nemusíte vymýšlet žádná další čísla. Losovat se totiž budou sériová čísla sázenek. A pokud byste z jakéhokoliv důvodu vyhrané auto nechtěli, Sazka vám místo něj pošle na účet jeho hodnotu, tedy rovné 2 miliony.

4.5/5 - (2 votes)

2 komentáře

 1. Míla

  Kde se dozvím vylosovaná čísla tiketu????

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   výsledky Eurojackpotu najdete ve vrchním menu anebo pod tímto odkazem: https://777cz.eu/eurojackpot-aktualni-vysledky-a-vyhry-online/

   777cz.eu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru