«

»

Eurojackpot opět nakynul do miliardových rozměrů, dnes se hraje o více než 1,2 miliardy korun

Foto: pixabay

Červen ještě neskončil a v Eurojackpotu se dnes 25. 6. zase hraje o více než 1,2 miliardy korun. Po tom, co 2,29 miliardy korun vysoký Eurojackpot padl 28. 5. a z výhry se radoval sázející z Německa, jackpot této loterie opět nabral výšku a je pro sázkaře velkou motivací. Kdo by také nechtěl mít na účtu o 1,2 miliardy korun více, že?

Miliardářem už za 60 korun?

Jaká cesta vede k bohatství? Může vést skrz dědictví, úspěšné podnikání nebo také přes výherní výsledky Eurojackpotu. 5+2 šťastná čísla stačí k tomu, abyste se stali milionářem už s pouhým jedním vsazeným sloupečkem. Po výhře v Eurojackpotu můžete dále rozšířit okruh bohatých lidí, jejichž bohatství podle britského listu The Guardian vzrostlo i přes dopady pandemie. I přes skutečnost, že rok 2020 doprovázela různá omezení, přibylo na světě více než 5,2 milionu nových milionářů. Až 56 milionů lidí z celého světa vlastní majetek, který přesahuje 21 milionů korun. Podobné bohatství vám může přinést dnešní Eurojackpot, ve kterém se hraje o více než 1,2 miliardy korun. Bohatí lidé ještě více zbohatli hlavně díky nárůstu cen nemovitostí. V roce 2020 vzrostly ceny nemovitostí průměrně o 5,6 procenta, a to je nejvíc za poslední tři roky. Nejvíce se zástupy milionářů rozrostly ve Spojených státech (až 1,7 milionu nových boháčů). Druhé je Německo. Boom milionářů se konal také v Číně. Podle listu The Guardian se navíc očekává, že v dalších letech se budou řady bohatých dál rozrůstat a to až o 50 %. K movitým lidem můžete po slosování Eurojackpotu dnes večer patřit také!

Minulý pátek Eurojackpot rozdával miliony

Pořád zde na Sedmičkách opakujeme, že spokojit se může člověk i s málem. Pro miliardovou příčku prvního výherního pořadí většina sázkařů nevidí na druhý stupínek, na kterém se minulý pátek rozdávalo přes 10 milionů korun. Výhru druhého výherního pořadí si odnesli hráči ze Slovenska (1x), Polska (1x) a Německa (3x).

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru