«

»

Eurojackpot opět sahá na svůj strop, dnes se hraje o více než 2,2 miliardy korun!

Foto a zdroj: Sazka

Dnes 18. března jsou v Eurojackpotu velké peníze. Hraje se o více než 2,2 miliardy… tedy o částku, která by za vás podala výpověď v nevyhovující práci, postavila vám dům a vzala by vás na cestu kolem světa… jen trefit ta správná 5 plus 2 čísla! Ačkoliv je pravděpodobnost uhodnutí všech sedmi čísel mizivá, není nemožná. I vy se tak už dnes můžete stát výhercem 2 269 000 000 Kč!

Velká výhra stojí za to

Výherní výsledky Eurojackotu vám rozvážou ruce. S plným bankovním účtem je totiž možné opravdu cokoliv. Jako miliardáři vám sice odpadne řada povinností, spousta vám jich však přibude. S výhrou totiž můžete inklinovat k nicnedělání a nuda může být větší než v době, kdy jste chodili do práce. Je známo hodně případů, kdy výherci loterie zpustli na duchu a chopili se flašky alkoholu.

Vaším úkolem po výhře v Eurojackpotu tedy bude najít si smysluplnou zábavu. Rozdělit peníze mezi investice, které vás budou dál živit, protože ani eurojackpotová kasička není bezedná. Zbytek si můžete jak se patří užít. Můžete kupovat luxusní dovolené, jachty, letadla… častěji se můžete objevovat na různých aukcích, kde se prodávají velmi raritní věci.

Koupit si můžete originálně pomalované BMW!

Pokud bude Eurojackpot sypat, můžete si koupit výjimečné BMW, které ručně pomaloval český umělec Milan Kunec. Unikátní projekt, který dostal jméno 4 Elements vznikl už před dvěma lety. Model vozu BMW byl nastříkán lakem s 24karátovým zlatem a pak ručně pomalován unikátní technikou. Protože měl projekt charitativní podtext s cílem dát výtěžek prodeje na záchranu oceánů od plastů, zvolil umělec motivy přírodních živlů – tedy ohně, vody, vzduchu a země.

Podobné projekty vznikají často. V době, kdy automobil 4 Elements vznikl, automobilka ještě ani nevěděla, jestli vůz půjde do dražby, nebo si jej koupí přímý zájemce. Jasné však bylo, že cena tohoto vozu pod 10 milionů neklesne. A co je 10 milionů ze sumy přes 2,2 miliardy korun?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru