«

»

Eurojackpot padl, ani tentokrát se nedotkl svého stropu

Foto: depositphotos

Sázkaři Eurojackpotu mohou po jeho pátečním slosování (12. 3.) opět maličko vychladnout. Aniž by se dotkl svého maximálního stropu (2,5 miliardy korun) jackpot Eurojackpotu padl… 1 663 281 913 Kč si ze hry odnesl německý sázkař, kterému gratulujeme k obrovské výhře. Ani Češi nezůstali stranou. Jeden šťastlivec se spolu se čtyřmi německými hráči postavil na stupínek druhého výherního pořadí a ze hry vymačkal přes 14,5 milionu korun. Nemusíte ale smutnit, vzhledem k rychlosti, kterou Eurojackpot roste, stačí počkat pár slosování a můžete opět hrát o miliardy!

V jaké výšce padají miliardové jackpoty nejčastěji?

Pro jackpot Eurojackpotu není lehké, vyšplhat se až ke svému stropu, jímž je 2,5 miliardy korun, když se o něj snaží hráči až z 18 evropských zemí. Čechem nejlépe sestřelené Eurojackpot výsledky jsou i nadále ty, které padly v květnu roku 2015. Tehdy si sázkař ze hry odnesl přes 2,4 miliardy korun. Že eurojackpoty rostou jako houby po dešti, o tom svědčí nedávná vítězství. Páteční padlý miliardový jackpot je už druhým v tomto roce. 15. ledna si přes 2,3 miliardy korun ze hry odnesl také německý sázkař.

Nad Německem se eurojackpotové štěstí vznášelo i 20. listopadu 2020, kdy si Němec ze hry odnesl přes 1,6 miliardy korun. O závratné rychlosti růstu Eurojackpotu svědčí jen o měsíc dříve padlý jackpot na Slovensku, kdy 16. října 2020 byla šťastná čísla nakloněna Slovákovi.

7. srpna minulého roku brali přes miliardu hráči ze Španělska (1x) a Německa (1x). 16. 6. 2020 si přes 1,1 miliardy korun ze hry odnesl Ital a 1. 5. 2020 skóroval zase Němec, který z eurojackpotové pokladny vymetl přes 2,4 miliardy korun.

Jaké souřadnice pro sestřelení Eurojackpotu jsou ty správné, se nedá odhadnout, protože jsou pokaždé jiné… ostatně stejně jako výherní čísla tažena z osudí.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru