«

»

Eurojackpot přes 1,5 miliardy a luxusní vůz Tesla X vám už dnes 16. října mohou změnit plány

Foto a zdroj: Sazka

Jste plánovací typ? Bez hustě popsaného diáře nedáte ani ránu? V tom případě to s plány na víkend nijak nepřehánějte. Už dnes večer totiž může být všechno úplně jinak. V Eurojackpotu je 1 595 000 000 korun a k tomu můžete s plným tiketem pouze v Česku vyhrát i luxusní automobil Teslu X, který vás sveze k zářným zítřkům. A diář starých plánů? Ten by vám byl v případě, že trefíte výherní výsledky Eurojackpotu, úplně k ničemu.

Pátek 16. října – vsadit si Eurojackpot a hrát o automobil Tesla X

V případě, že často zapomínáte a diář je vaším věrným připomínačem, napište si do něj poznámku „VSADIT SI EUROJACKPOT”. Nikdy totiž nevíte, kdy se loterijní štěstí usměje i na vás. Vidět vaše šťastná čísla na obrazovce a pak si uvědomit, že dnes jste nevsadili… to není úplně příjemný pocit.

Každopádně už v sobotu můžete v případě výherních výsledků Eurojackpotu hustě popisovat diář nový. Je toho tolik, co musíte stihnout. Třeba dát výpověď v práci, koupit firmu, kde jste předtím pracovali, jít zapít výhru s nejbližšími přáteli, zbavit se budíku…

Nebo vy si opravdu myslíte, že v případě, že trefíte Eurojackpot, se dokážete držet vašich starých plánů? Pokud ano, klobouk dolů. Jen málokoho vysoká výhra v loterii nechá úplně chladným. Třeba změny nemáte rádi… potom raději přihlédněte i k tomu, že případná výhra v Eurojackpotu by vám život obrátila o 360°.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru