«

»

Eurojackpot rozdával miliardy, Čechům tentokrát ale ne

Foto: pixabay

Únor nebyl českým hráčům Eurojackpotu příliš nakloněn

Během 4 únorových losování Eurojackpotu padla 1x hlavní výhra ve výši 2 miliardy a 225 milionů korun, která ale neputovala k nám, nýbrž do Německa. Nebýt Českého pátku, naši eurojackpotáři by se radovali jen ze stovek tisíc.

Nejvyšší českou výhrou byl tedy v minulém měsíci automobil za 2 miliony korun, případně stejně vysoká suma peněz připsaná na bankovní účet, pokud si to výherce auťáku přál. Šlo o doplňkovou hru konanou třetí pátek v měsíci, která se hraje jen u nás a financuje se z kurzového rozdílu mezi eurem a korunou odlišujícím se od 30 Kč / euro. Dalšími, nikoliv však milionovými výhrami, bylo 8x 4. pořadí s výhrami od 79 861 Kč do 138 759 Kč.

Abychom přeci jen zabrousili více k milionům a přitom zůstali téměř doma, můžeme se podívat na Slovensko, kde se dvěma hráčům podařilo urvat 2x 3. pořadí, které bylo po rozdělení s ostatními šťastlivci ohodnoceno na 2 863 240 a 2 298 237 Kč.

Pokud se chcete po bok milionářů anebo ještě lépe miliardářů zařadit i vy, příležitost k tomu máte hned dnes, kdy se v Eurojackpotu hraje o více než 1,2 miliardy korun.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru