«

»

Eurojackpot sázkaře napíná na 2,29 miliardy korun

Foto: Sazka

I v pátek 21. května Eurojackpot odolal všem pokusům o sestřelení miliardového jackpotu, který se tou dobou vyšplhal nad hranici dvou miliard korun. Dá se předpokládat, že vsazeno měli i ti, co běžně nesází. I přesto zůstal stupínek prvního pořadí prázdný. Nejvyšší výhrou toho dne bylo téměř 13 milionů korun. Takovou částku si domů odnesli hráči z Finska (2x), Maďarska (1x), Polska (1x), Španělska (1x) a Německa (1x). A protože jackpot zůstal prakticky nedotčený, o ještě větší částku (2,29 miliardy korun) se můžete pokusit už v pátek 28. května.

Miliardové léto

Řadě sázkařů, která může jít do hry už s jedním sloupečkem za 60 Kč, se v hlavě honí myšlenky na miliardové léto. Ono by totiž vůbec nebylo špatné začít léto s výherními výsledky Eurojackpotu. Návod na miliardy zní jednoduše… zastávka v trafice nebo online sázka a pak ta těžší část – vymyslet 5+2 výherní čísla. Že to není jen tak, to vám mohou dosvědčit hráči až z 18 evropských zemí.

Eurojackpot si se sázkaři pohrává už od 7. května

Miliardový tanec s čísly přitom jackpot Eurojackpotu rozjel už na začátku května. 7. května se hrálo o více než 1,2 miliardy korun. O týden později 14. května bylo v sázce přes 1,6 miliardy korun. Ani tehdy se sázkařům nepodařilo skolit tak velkou výhru, a proto se 21. května hrálo o Eurojackpot, který se přehoupl přes dvě miliardy korun. Ani tady však šťastná čísla sázkařům nepřála. Už v pátek 28. května čeká na sázkaře v kasičce Eurojackpotu přes 2,29 miliardy korun. Jestli se tentokrát aktuální výsledky Eurojackpotu pro někoho promění ve výherní, to je ve hvězdách.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru