«

»

Eurojackpot se pro dnešek vytáhl na 1,6 miliardy korun!

Foto: Sazka

Dnešní Eurojackpot se na sázkaře opět dívá spatra. Už minulý pátek to vypadalo, že ho při výši přes 1,2 miliardy některý sázkař zkrotí. Na první pořadí však nikdo nedosáhl, a proto mohou sázkaři dnes 14. května hrát o 1 629 000 000 Kč. A přitom k tomu, aby taková suma přistála na vašem účtu, stačí uhodnout 5+2 šťastná čísla. Vypadá to ale, že je to těžší, než se zdá. Výhra v Eurojackpotu však vyloučená není… tedy za předpokladu, že máte vsazeno!

Uvidíme, uvidíme…

Tak uvidíme, zda to některému sázkaři dneska vyjde. Čekání na Eurojackpot výherní výsledky si můžete zkrátit třeba tím, že si projdete synonyma slova bohatý. Až trefíte Eurojackpot, můžete o sobě říct, že jste zámožný, majetný či zazobaný. Budete nechutně prachatý. Díky majetku na vašem bankovním účtu vás mohou lidé kolem nazývat také hojným nebo mohovitým. Abyste se často neopakovali, když budete chtít lidem kolem sebe říct, že jste bohatý, můžete také použít slovo opulentní. Také o sobě můžete často prohlašovat, že jste za vodou či ve vatě nebo že máte nahrabáno…

Za miliony si můžete koupit melouny

A co si za více než miliardu a půl pořídíte?  Nakupovat můžete opravdu cokoliv. Třeba si za miliony z Eurojackpotu můžete koupit melouny za neobvyklou cenu. V roce 2018 vydražil na aukci Japonec dva melouny za více než půl milionu korun. Byl to ředitel společnosti na balení ovoce a zeleniny a jak říká, před svými zaměstnanci se chtěl vytáhnout. Dražba ovoce a zeleniny není ve světě neobvyklá. Minulý rok se vydražilo sto japonských mandarinek za 9 600 dolarů. Jen o rok dříve padla nejvyšší cena za trs hroznového vína, za který kupec zaplatil v přepočtu přes 270 tisíc korun. Jak vidíte, také ovoce něco stojí. Pokud si i vy chcete pochutnat na prémiových odrůdách, šťastnou ruku na čísla Eurojackpotu budete potřebovat.

 

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru