«

»

Eurojackpot se vyhoupl nad dvě miliardy!

Foto: pixabay

Po delší době se Eurojackpot přehoupl přes hranici dvou miliard korun a napětí mezi sázkaři by se dalo krájet. Už minulý pátek 14. května to vypadalo na to, že si někdo ze hry odnese přes 1,2 miliardy korun. Nestalo se tak, a proto aktuálně Eurojackpot láká sázkaře na 2 070 000 000 Kč. O tak velký balík peněz si můžete zahrát už v pátek 21. května.  Výhru samozřejmě přejeme Čechům, vždyť naposledy se česká noha dotkla příčky prvního eurojackpotového pořadí 14. června 2019. Tehdy si muž ze středních Čech díky online sázce na účet převedl 1 411 860 488 Kč.

Nejvyšší české výhry v Eurojackpotu

Výhra přes 1,4 miliardy korun se stále drží jako druhá nejvyšší výhra v historii Eurojackpotu. Už po pátečním slosování Eurojackpotu tomu může být jinak. První nejvyšší výhra padla 15. 5. 2015, tehdy kasička Eurojackpotu opravdu přetékala. Muž z Pardubicka z ní odčerpal Eurojackpot výherní výsledky vysoké přes 2,4 miliardy korun. Pro výhru si do Prahy přijel vlakem. Muž měl vsazený plný tiket včetně hry Extra 6. Za vodu ho poslala čísla 12, 14, 18, 38, 46 a 9, 10.

Milionové výhry v miliardovém Eurojackpotu

Ovšem ne všichni sázkaři musí mít miliardové ambice. Většina z nich by se spokojila alespoň s druhým pořadím, ve kterém ovšem můžete vyhrát desítky milionů. Za druhé pořadí byl určitě vděčný i sázkař z Královehradeckého kraje, který je v Česku majitelem třetí nejvyšší eurojackpotové výhry ve výši přes 71 milionů korun. Vyhrál ji 30. prosince v roce 2016… to musel být Silvestr!

K velkým patří i výhra 38 milionů korun, která padla 26. ledna v roce 2018 nebo téměř třicetimilionová výhra v lednu minulého roku.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru