«

»

Eurojackpot v listopadu: Jak se dařilo českým hráčům?

Foto a zdroj: Sazka

Jackpot 2,4 miliardy padl, ne však pro nás

V listopadu proběhlo celkem 5 losování Eurojackpotu. V tom třetím uskutečněném v pátek 16. 11. jsme dokonce byli svědky padnutí hlavní více jak 2miliardové výhry. Tu si mezi sebe přerozdělilo 5 sázejících, z nichž 2 byli z Německa a ostatní ze Španělska, Finska a Itálie. Každý z těchto šťastlivců si přilepšil o astronomickou sumu přes 467 milionů korun. Ve stejný den se taktéž pouze v ČR losovalo o automobil Land Rover Discovery.

Když už jsme u českých hráčů, tak těm se kromě milionového auta dařilo nejvíce v doplňkové hře Extra 6, taktéž losované jen u nás. Z ní si během listopadu odneslo 9 hráčů za druhá pořadí rovných 200 000 Kč každý. V základní hře Eurojackpotu se na Čechy v osmi případech usmívalo štěstí maximálně ve 4. pořadí, ohodnoceném zhruba na 4x 86 000 Kč a 4x 128 000 Kč.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru