«

»

Eurojackpot v září: Přehled nejvyšších výher

Foto: pexels

Milionový byt a několik statisíců korun

Miliony z Eurojackpotu se k Čechům za poslední měsíce nehrnou. Naposledy tomu bylo v červnu, za to hned 4x, kdy k našim sázejícím putovalo v souhrnu asi 26 milionů z Eurojackpotu a 2 miliony z Extra 6. Od té doby se musíme spokojovat maximálně se statisícovými výhrami, nepočítáme-li ale luxusní byt za 13 milionů, o který se losovalo pouze v ČR třetí pátek v měsíci, přičemž to, že ho někdo získá, bylo předem jasné.

Kromě onoho bytu, případně peněžité výhry 13 milionů, pokud by ji šťastný výherce chtěl raději než nemovitost v Praze, si tak čeští eurojackpotáři v měsíci září přišli na 1x 200 000 Kč za 2. pořadí v Extra 6, na 1x zhruba 113 000 Kč za 4. pořadí v Eurojackpotu a na 3x bez mála 159 000 Kč taktéž za 4. pořadí v Eurojackpotu. Ostatní stovky výher už byly v řádu maximálně několika tisíc korun.

Nejvyšší zářijovou výhrou v Eurojackpotu bylo 41,6 milionů Kč za 2. pořadí, tedy uhodnutí 5+1 čísel z celkových sedmi, kdy tato suma našla svého majitele v Německu. Už tento pátek se ale hraje o téměř 1,3 miliardy, které můžou být třeba vaše.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru